O mnie

Po przeprowadzce do nowego domu, nie mogłam znaleźć swoich starych zeszytów z zapisanymi przepisami. Nie ważne, że w sieci jest pełno podobnych, ba - a może takich samych. Nic nie zastąpiło mi tych ulubionych, wypróbowanych, podyktowanych dawniej przez mamę.

Za każdym razem gdy chciałam upiec moją ulubioną babkę, dzwoniłam do mamy z prośbą o podyktowanie składników - bo choć znałam przepisy na pamięć, zawsze miałam wrażenie, że coś ominęłam. Zapisywałam wtedy przepis na kartce i ... kartka ginęła. I znów telefon do mamy, tym razem o przepis na murzynka.

Blog założony dzięki ogromnej pomocy męża - informatyka, którego kilka dobrych lat prosiłam o stronkę. Stronki nie ma, za to mam blog, to mi wystarczy :) Ma być substytutem moich starych zeszytów, już poplamionych, z luźnymi kartkami. Tak, aby łatwo podzielić się przepisem ze znajomymi, może ktoś inny tutaj także znajdzie dla siebie coś interesującego?

Będę tu zamieszczała moje sprawdzone przepisy, począwszy od tych  ulubionych ze starego zeszytu. Również takie, które mnie zainteresowały na innych blogach. Przepisy banalne, jak i czasem bardziej skomplikowane. Niekoniecznie zgodne z wytycznymi sztuki kulinarnej - zawodową kucharką wszak nie jestem. Ale lubię to i sprawia mi ogromną satysfakcję, zwłaszcza gdy smakuje innym.

2 komentarze :

  1. No i dobrze no i cacy, że będzie trochę wolnej amerykanki bo takie jest życie .Pozdrówka

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Gdzieś słyszałam, że w kuchni ogranicza nas jedynie wyobraźnia - byleby zjadliwe było :) Dzięki! Również pozdrawiam :)

      Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Obsługiwane przez usługę Blogger.

© 2015 kocham.. lubię.. gotuję.., AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena